Підземелля Львова

Підземний Львів – це окреме, тихе, спокійне, містичне життя нашого міста. Підземелля Львова, в загальному, тягнуться на сотні кілометрів. Але не всі вони на сьогодні доступні. Підземелля костелу єзуїтів у часи середньовіччя служили  як продуктові склади, і як місце поховань,  а також як боргова тюрма. Вражають мури підземелля, які сягають до чотирьох метрів у висоту. На деяких цеглинах можна побачити відбитки пальців середньовічних майстрів, адже вони клали стіни із сирої глини, вилитої в форми. Величезне враження справляють залишки древніх фресок на стелі. На лаві однієї з кімнат підземелля можна побачити предмети побуту, що залишились з тих часів. Але найзагадковішим експонатом підземелля костелу єзуїтів є саркофаг з суцільного каменю, знайдений у  XVIII ст. Тільки кришка саркофага важить понад 600 кг. Багато таємниць пов’язано із ним. Дивним є те, що на цій могилі написано тільки рік народження. Саркофаг було знайдено із розбитою боковою стіною. Кажуть, що характер уламків був такий, ніби до саркофагу добиралися не ззовні, а намагалися вибратися з середини. Також у підземеллі можна побачити привид чорного монаха, легенду про якого розкаже екскурсовод. 

В підземеллях аптеки - музею можна побачити багато унікальних експонатів. Ви відвідаєте справжню лабораторію середньовічного вченого – алхіміка, побачите книжку з старовинними рецептами лікарських препаратів,  колекцію медичних приладів тих часів, адже аптека була заснована майже чотири століття тому.  Вона і сьогодні є діючою і все збереглося незмінно до наших днів.

За дві - три години екскурсії підземеллями Львова Ви повністю відчуєте містику підземного минулого нашого міста, пізнаєте його міфи та реальність. Завершити подорож підземеллями можна в одному із підземних кафе, або ресторанів Львова, які Вам порадить наш екскурсовод.