главная   однокомнатные   двухкомнатные   трехкомнатные 
Рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном квартирам посуточно во Львове!
  квартиры посуточно
  однокомнатные
  двухкомнатные
  трехкомнатные

новости львова:
пн  5 12 19 26
вт  6 13 20 27
ср  7 14 21 28
чт 1 8 15 22 29
пт 2 9 16 23 30
сб 3 10 17 24  
вс 4 11 18 25  
Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
ул. Шопена, 6, посуточноул.О.Кобылянской , посуточновозле городской Ратуши, посуточно

новости львова за 2010-11-16

Tue, 16 Nov 2010 19:21:07 +0200 - На Львівщині виявили 914 технічно несправних автобусів: ...
На Львівщині співробітники Державтоінспекції провели спеціальну операцію «Перевізник», спрямовану на виявлення технічного стану транспортних засобів, які займаються перевезенням пасажирів. Як інформує прес-служба Управління ДАІ у Львівській області, ці профілактичні заходи проходили на території Львівської області у період з 14 жовтня до 10 листопада. За цей період було перевірено 4 618 автобусів, з яких 914 – технічно несправних. За час операції «Перевізник» було перевірено 47 базових підприємств щодо виконання договірних умов, а також виявлено: у 7 випадках – відсутня необхідна матеріально-технічна база для контролю технічного стану; у 4 – відсутнє відповідне обладнання у кабінетах медичних працівників. В області проведено 182 позапланові перевірки пасажироперевізників, у 197 випадках виявлені порушення вимог транспортного законодавства. У 129 випадках (!) випускали на лінію технічно несправні транспортні засоби.За виявленими фактами складено 137 адміністративних протоколів щодо посадових осіб підприємств. Видано 164 приписів Державтоінспекції. З перевірених 4 618 автобусів, 914 – технічно несправні. Зокрема були виявлені такі недоліки: 127 – гальмової системи; 63 – рульового управління; 158 – коліс, шин; 97 – зовнішніх світлових приладів; 59 – несправним аварійним виходом; 57 – переобладнаних з порушенням правил, норм і стандартів. У результаті виявлених порушень, було заборонено експлуатацію 769 автобусів з вилученням талону про проходження державного технічного огляду, а ще 56 автобусів – поміщено на арештмайданчик транспортних засобів за експлуатацію з технічними несправностями.Під час операції «Перевізник» виявлено 1 429 порушень Правил дорожнього руху під час перевезення пасажирів, у тому числі: 5 – керування у нетверезому стані; 140 – перевищення встановленої швидкості руху; 60 – порушення правил переїзду залізничних переїздів; 487 – порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів; 336 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість.ЗІК.

Tue, 16 Nov 2010 18:13:21 +0200 - Завтра відбудеться засідання Колегії Львівської ОДА: ...
17 листопада о 10.00 у сесійній залі Львівської облради відбудеться засідання Колегії Львівської ОДА, повідомляє прес-служба обласної адміністрації.У порядку денному роботи колегії питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області за 9 місяців 2010 року; про виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2010 року та завдання щодо завершення бюджетного року;про розвиток в області сімейних форм виховання дітей; ро стан дотримання вимог законодавства щодо свободи слова у Львівській області у січні-жовтні 2010 року;про стан підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування у Львівській області.Також під час колегії заслухають інформацію про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів центральної влади, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації структурними підрозділами облдержадміністрації у третьому кварталі 2010 року та розглянуть питання про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.Львівський портал.

Tue, 16 Nov 2010 13:12:23 +0200 - Ремонт вулиці Дж. Вашингтона закінчать до кінця тижня: ...
До кінця цього тижня заплановано відремонтувати частину вул. Дж. Вашингтона. Як розповів голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський, нове дорожнє покриття відновлюють на 1/3 частині вулиці, ремонтують і тротуари.Крім того, для безпеки руху на перехресті з вул. Пасічною збудували два нових світлофорних об’єкта. Вони запрацюють після закінчення усіх ремонтних робіт, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.Нагадаємо, усі роботи виконано за кошти інвестора. «На вул. Дж. Вашингтона будують новий торговий центр «МЕТРО» і власник вирішив відремонтувати тут дорогу», - зазначив начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Юрій Равлик.До слова, за кошти підприємців у Львові відремонтовано вул. Надійну, частину вул. Театральної, вул. Вороного, частину вул. Староєврейської та тротуари у центральній частині міста.Нагадаємо, за останні чотири роки у місті відремонтовано 500 доріг, загальною довжиною 60 км.

Tue, 16 Nov 2010 11:26:42 +0200 - Митники спіймали поляка на контрабанді приcтроїв на 57 тисяч гривень: ...
У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець – Корчова» працівники Львівської митниці запобігли черговій спробі контрабанди.Про це сьогодні, 16 листопада повідомили у прес-службі Львівської митниці.На митну територію України автомобілем «Фольксваген Пасат» в’їхав громадянин Республіки Польщі. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що не має товарів, обов’язкових для декларування.Однак під час митного контролю в салоні та багажному відділенні транспортного засобу було виявлено чотири насоси для забезпечення циркулювання рідин у системах опалювання і кондиціонування повітря різних моделей, 30 манометрів для вимірювання тиску води та 50 терморегулювальних вентилів для водяних систем опалювання тощо. Ці товари при переміщенні через митний кордон України підлягають обов’язковому декларуванню. Про те, що везе їх, громадянин під час усного опитування не заявив, отже, намагався перемістити через кордон без сплати належних митних платежів.За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар загальною вартістю майже 57 тисяч гривень вилучено.За матеріалами ЗІКу

Tue, 16 Nov 2010 11:10:22 +0200 - Львів затвердив Концепцію функціонування соціальних магазинів: ...
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 8 листопада 2010 року №1293/0/5-10 в області затверджена Концепції функціонування соціальних магазинів для обслуговування малозабезпечених верств населення, першочергові заходи з її виконання та Положення про соціальний магазин.Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.Основною метою Концепції є розв’язання соціальних проблем в частині забезпечення соціально незахищених верств населення регіону високоякісними товарами за доступними цінами через мережу діючих торговельних підприємств або новостворених.Так, на даний час у 75 магазинах мережі «Хлібна хата» продається соціальний хліб за цінами виробника, зокрема житній хліб коштує 2,46 грн., а пшеничний хліб – 2,86 грн. Соціальний хліб по своїй якості аж ніяк не гірший за звичайний хліб, оскільки виготовляється за тією ж технологією та рецептурою.Слід зазначити, що середні роздрібні ціни на соціальні значимі сорти хліба не змінювалися в області з травня 2010 року і є одними із найнижчих в Україні. Зокрема, за рівнем цін на хліб Львівська область серед областей України займає 23 місце на хліб з борошна в/г, 22 місце – на хліб з борошна І/г, 19 місце – хліб з суміші борошна.Окрім цього, по вул. В. Великого, 75 у магазині ФО Патера відкрито відділ соціально значимих продуктів харчування. На даний час за соціальними цінами у відділі реалізується хліб виробництва концерну «Хлібпром» та молокопродукти ТМ «Галичина».Робота, яка проводиться облдержадміністрацією і надалі буде спрямована на стабілізацію цінової ситуації на споживчому ринку області та забезпечення населення високоякісними товарами за доступними цінами.

По материалам Газета по-львовски    Администрация сайта никоим образом не связана с содержимым данной страницы. Все данные опубликованы для ознакомительных целей! В случае, если указанная на сайте информация нарушает Ваши авторские права, просим связаться с администрацией сайта.Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
ул. Шопена, 6, посуточноул.О.Кобылянской , посуточновозле городской Ратуши, посуточно
наиболее просматриваемые новости

Thu, 04 Nov 2010 12:01:42 +0200 - Близько 3 тис. людей пікетують Львівську ОДА з вимогою відставки Кабміну: подробнее...
У Львові близько 3 тис. людей пікетують Львівську облдержадміністрацію з вимогою відставки Кабінету міністрів України, передає РБК-Україна.В основному в акції беруть участь підприємці. Серед протестуючих немає лідерів обласних і міських організацій політичних партій. Також, вони не висувають жодних політичних вимог.Присутні скандують "Геть Азарова", "Геть Тігіпка", "Геть державний податковий рекет", "Податковому ярму ні".Окрім цього, вони тримають лознуги - "Ми за чесні податки", "Зупинимо податкове гетто", "Де податок на розкіш?", "Геть податок на депозит", "Кожному депутатові по касовому апарату", "Ні азаровщині та тігіпковщині".Перед присутніми виступають представники львівських ринків, які найбільш масовово беруть участь в акціях протесту.Самі ринки в цей час закриті, і на торгівельних крапках розміщені написи. "Зачинено. Якщо приймуть новий Податковий кодекс - зачинено буде назавжди". Зокрема не працюють ринки "Галицьке перехрестя", "Шувар", "Краківський".Також, виступаючі на мітингу підприємці вимагають відставки губернатора Львівською обл. Василя Горбаля і іншого керівництва ОГА. За словами організаторів, акція є аполітична, і основною метою є захист малого і середнього бізнесу. Підприємці вимагають накласти мораторій на розгляд урядового проекту Податкового кодексу, який, на їх думку, направлений на знищення середнього класу.

Tue, 09 Nov 2010 13:07:57 +0200 - До Львівської облради проходять шість політсил: подробнее...
Шість політичних сил подолали трипроцентний бар`єр на виборах по багатомандатному окрузі до Львівської облради. Про це повідомив голова ЛКО Народного руху України Олександр Ганущин.За його словами, учора ввечері комісія таки підписала підсумковий протокол щодо виборів до облради в багатомандатному окрузі і згідно з цим документом, до обласної ради проходять шість політичних партій.Переможцем стала ВО “Свобода”, що набрала 25,95%, за нею - “Фронт Змін” - 11,96%, “Наша Україна” - 7,53%, Партія регіонів – 6,56%, НРУ – 4,61% та УДАР – 3,11%. Не дотягнули до трьох процентів Пора – 2,78% та УНП – 2,18%. Проти всіх проголосували 9,31%.Відтак в новому складі облради за партсписками “Свобода” матиме 25 місць, Фронт Змін – 12, “Наша Україна” - 7, Партія регіонів – 6, НРУ – 5 і УДАР – 3. Як повідомлялося раніше, за попередніми даними з виборчих штабів, в мажоритарних округах ВО “Свобода” теж здобула вагомий результат – щонайменше в 16 округах перемогли представники цієї партії. За матеріалами Львівського порталу

Mon, 06 Dec 2010 10:52:49 +0200 - Сьогодні у Львові обіцяють дощ: подробнее...
За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 6 грудня, у Львові очікують до 2°С тепла. Протягом дня мокрий сніг з переходом у дощ. На дорогах ожеледиця. Поривчастий південний вітер до 7-12 м/с. Місцями пориви сягатимуть 15-20 м/с, повідомили ІМК у прес-службі Львівської міськради.Зараз у місті температура повітря 0°С, однак протягом дня вона зростатиме.Міська рада просить мешканців зважати на несприятливі погодні умови та бути обережними на вулицях міста. Водіїв транспортних засобів просять обирати помірну швидкість та не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки. Також слід бути обережними біля будинків, можливі обвали снігу.

Wed, 15 Dec 2010 14:45:15 +0200 - У Львівській ОДА призначено нового начальника Управління культури: подробнее...
Управління культури Львівської ОДА очолить екс-керівник Львівської філармонії Сергій Бурко. Про це журналістам сказав голова Львівської ОДА Василь Горбаль, повідомляє ІМК.В.Горбаль зазначив, що С.Бурко вже пройшов співбесіду у профільному міністерстві, тож зараз у Львівській ОДА очікують на лист-підтвердження щодо його призначення на посаду. У нового керівника своє бачення розвитку культури області, зокрема, він має багато напрацювань і планів щодо академічного камерного оркестру "Віртуози Львова".За словами голови ЛОДА, нинішній начальник Управління культури Галина Дорощук буде призначена на посаду штатного радника голови Львівської ОДА з питань культури.

Fri, 17 Dec 2010 10:43:35 +0200 - У Львові впровадять автоматизовану систему управління дорожнім рухом: подробнее...
Львів подасть пропозиції про фінансування проекту автоматизованої системи управління дорожнім рухом та про її включення до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012.Про це повідомив начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту ЄВРО-2012 ЛМР Олег Вілюра, повідомляє ІМК.«Оскільки під час Чемпіонату Європи з футболу 2012 у Львові очікується близько 90 тисяч вболівальників, необхідно вдосконалити систему дорожнього руху. Для цього був розроблений проект автоматизованої системи управління дорожнім рухом, яка б підвищила пропускну здатність доріг в місті. Крім того з її допомогою можна здійснювати контроль за рухом транспортних засобів, зменшити кількість ДТП, фіксувати порушення правил дорожнього руху. Проект має і екологічну мету – транспортні засоби менше зупинятимуться, а відсоток шкідливих викидів в атмосферу знизиться на 10-20%», - розповів Олег Вілюра.Згідно з проектом автоматизованої системи управління дорожнім рухом в місті встановлять 40 світлофорів спочатку на маршрутах між «об’єктами ЄВРО» (стадіон, аеропорт, залізничний вокзал, автовокзал, центр), а пізніше збільшать їх кількість до 98. 

Wed, 22 Dec 2010 11:21:38 +0200 - Львівщина співпрацюватиме із Словенією: подробнее...
Перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків зустрівся з Почесним консулом Словенії у Львові Юлією Мізрах. Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співпраці між Львівщиною та Словенією, повідомляє кореспондент ІМК.«Зокрема нас цікавить поглиблення економічного співробітництва, налагодження співпраці з ТПП», – зазначила Почесний консул.«Львівщина зацікавлена у співпраці з усіма європейськими країнами. Ми реалізовуємо багато проектів по транскордонному співробітництву. Словенія також є для нас цікавою», – додав М. Янків.

реклама на сайте  | гостиницы львова
Copyright © 2010