главная   однокомнатные   двухкомнатные   трехкомнатные 
Рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном квартирам посуточно во Львове!
  квартиры посуточно
  однокомнатные
  двухкомнатные
  трехкомнатные

новости львова:
пн  6 13 20 27
вт  7 14 21 28
ср 1 8 15 22 29
чт 2 9 16 23 30
пт 3 10 17 24 31
сб 4 11 18 25  
вс 5 12 19 26  
Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
вул. Вірменська , посуточноул. Пекарская, посуточновул. Наливайка. 4 , посуточно

новости львова за 2010-09-17

Fri, 17 Sep 2010 19:12:04 +0300 - У Львові відбудеться "свято кави": ...
Уже вчетверте "На каву до Львова" місто запрошує гостей і львів’ян. Цьогоріч "кавове свято" відбуватиметься з 24 до 26 вересня у внутрішньому подвір’ї Ратуші та у північній частині площі Ринок, де влаштують ярмарок і встановлять урочисті кавові арки з екранами. Про це повідомили у прес-службі міськради.Для міста дійство вже стало традицією та візитною карткою. Тому цього разу планують збільшити не лише масштаби свята, а й програму святкування. До звичної номінації "Найкраща кав’ярня" додалось ще три: "Кавова легенда Львова", де переможе найлегендарніша львівська кав’ярня, "Кава і до кави" - приз отримає краща кав’ярня, що пропонує вишукані ласощі, та номінація "Відкриття року": найцікавіша кав’ярня, що відкрилась після останнього свята "На каву до Львова".Переможців обиратиме журі. А головну номінацію визначать за допомогою трьох форм: голосування на сайті фестивалю, що триватиме з 20 по 26 вересня, голосування у кав’ярнях за допомогою бюлетенів і вибір "кавових" Короля та Королеви. З 25 по 26 вересня "кавові" Король та Королева вирушать у "кавовий" Тур, тоді й оберуть "найкавовіший" заклад Львова. По материалам ІМК.

Fri, 17 Sep 2010 16:39:59 +0300 - Спортивні секції у школах звільнили від сплати комунальних послуг: ...
Львівська міська рада звільнила представництва ДЮСШ і спортивних секцій у школах від сплати за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги.Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет ЛМР на засіданні сьогодні.Як розповів секретар Львівської міськради Володимир Квурт, таке звільнення дозволить школам розширити мережу представництв спортивних секцій, що дозволить залучати більше дітей до занять спортом. Вголос.

Fri, 17 Sep 2010 15:00:05 +0300 - Львівські чиновники перестали красти з бюджету: ...
У 2008-2010 роках крадіжок при виконанні міського бюджету Львова не виявлено. Такі результати ревізії виконання міського бюджету Львова за 2008-2009 та 5 місяців 2010 року, проведеної комісією Міністерства фінансів.Про це 17 вересня повідомив директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук.Водночас, доповідаючи під час зсідання виконавчого комітету Львівської міської ради про результати ревізії, Олег Іщук зазначив, що упродовж двох місяців її проводило 30 фахівців з Мінфіну.«Передивилися все», – сказав Іщук.Він також повідомив, що під час перевірки виявлено порушень управлінням капітального будівництва міськради на 500 тис. грн, та інших порушень – на 250 тис. грн.«Це технічні помилки. Загалом крадіжок та зловживань не виявлено. Це чи не найкращі результати за останні 15-20 років», –сказав Олег Іщук.ZAXID.NET.

Fri, 17 Sep 2010 12:34:26 +0300 - Прокуратура опротестувала рішення облради про недовіру Горбалю: ...
Прокурором області опротестовано рішення Львівської обласної ради про висловлення недовіри Голові Львівської обласної державної адміністрації Василеві Горбалю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.Як зазначено у повідомленні прес-служби, перевірка прокуратури встановила, що при прийнятті даного рішення Львівська обласна рада вийшла за межі своїх повноважень, визначених ст. ст.43, 59 Закону України ``Про місцеве самоврядування в Україні``. Також порушено вимоги ст.19 Конституції України, яка зобов`язує органи місцевої влади та їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.Виходячи із норм вищевказаних законів, місцеві державні адміністрації підзвітні та підконтрольні відповідним радам у частині делегованих повноважень. Голови місцевих державних адміністрацій щорічно звітують перед відповідними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.За наслідками заслуховування звіту голови обласної державної адміністрації, обласна рада може висловити недовіру голові ОДА, на підставі чого, з урахуванням пропозицій органу виконавчої влади вищого рівня, Президент України приймає рішення і дає раді обґрунтовану відповідь. Таким чином, питання висловлення недовіри голові обласної державної адміністрації пов`язане з припиненням його публічної служби на цій посаді.Однак, 08.09.2010 року в порядок денний сесії ради не було включено та не розглядалось питання про звіт голови облдержадміністрації із окреслених вище питань. Крім цього, в порушення вимог ст.47 Закону України ``Про місцеве самоврядування в Україні`` та ст.25 Регламенту Львівської обласної ради, при підготовці питання про висловлення недовіри голові облдержадміністрації, таке не було предметом розгляду постійних комісій ради. Зважаючи на те, що наслідком висловлення недовіри голові обласної державної адміністрації є припинення його публічної служби на цій посаді рішення ради з цього питання повинно бути ухвалено на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України. З огляду на викладене, 16.09.2010 року прокурором області, в порядку ст.21 Закону України "Про прокуратуру", вказане рішення опротестовано. За матеріалами Львівського порталу

Fri, 17 Sep 2010 11:47:14 +0300 - Басейн СКА у Львові можуть віддати у приватні руки: ...
Уже восьмий рік поспіль триває епопея навколо відомого басейну СКА: його доля передачі з рук в руки, на баланс Міністерства оборони призвела об’єкт до повного занепаду.Про це повідомив Голова комітету по спасінню та відновленню роботи спорткомплексів Львова Ростислав Василько, передає ЗІК. З його слів, містом час від часу ширяться чутки про те, що об’єкт повністю зруйнований і відновленню не підлягає. «На нього поки що і марно зазіхати, але все ж таки ще покладають надії як спортсмени-ватерполісти, так пересічні Львів’яни, котрі мріють і самі поплавати, особливо влітку, і дітей повчити, і від низки недуг вилікуватися. Проте такі надії, на думку низки підприємців та депутатів обласного центру, можуть бути остаточно поховані новими спробами продати чашу басейну і, не виключено, «побудувати на цьому місці щось інше», – каже Василько.Він розповідає про загрозу, яка нависла над басейном СКА: статистика трагедій на воді у Львові з кожним роком стає гіршою. Спеціалісти підрахували, що 70 % львівських учнів не здатні триматися на воді, а у 80-х роках 93 % студентів ЛУФК вміли плавати, зараз таких заледве половина. «Причина такої складної ситуації в тім, що дітям просто немає де вчитися плавати. А ще басейни потрібні хворим, бо плавання лікує багаго патологій. Проте чомусь на цю проблему міська влада не тільки не звертає увагу, а ще й вирішила розпродати по шматках давній міський басейн СКА, – каже експерт і зазначає, що підприємці та громадськість обласного центру наголошують: якщо об’єкт потрапить у приватні руки, громада може його втратити назавжди. На його переконання, якщо басейн продадуть у приватні руки, не факт, що збережеться його цільове призначення, бо поки що умов проведення аукціону все ще немає, а отже, не факт, що не відбудеться торг, про що сказано вище – це повного знищення басейну. «Міська влада не робить жодного кроку, щоб басейн міг функціонувати як заклад соціальної інфраструктури, не було спрямовано жодного звернення до області чи до Кабміну з проханням виділити необхідні для відновлення басейну кошти. Продати його у приватні руки – це не вихід, це шлях до втрати басейну», – каже Василько.Майстер спорту міжнародного класу по водному поло Вадим Скуратов розповідає, що якщо грамотно підійти до організації роботи басейну, то він сам на себе може заробляти. Завдяки функціонуванню такого об’єкту можна проводити матчі чемпіонату України й міжнародні чемпіонати. 

Fri, 17 Sep 2010 10:36:32 +0300 - На проспекті Чорновола будують нову транспортну розв’язку: ...
У процесі реконструкції пр. Чорновола на перетині з вул. Під Дубом та вул. Куліша будують нову транспортну розв’язку.Ще одне об’їзне кільце з’явиться і на перехресті вул. Горбачевського – Сахарова – Кн.Ольги. Транспортні розв’язки дадуть можливість розвантажити перехрестя, уникати корків.Це перші транспортні розв’язки, які будують у Львові за останні роки, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.Усі роботи на пр. Чорновола планують закінчити навіть раніше від зазначеного терміну: не 4 жовтня, а вже наприкінці вересня. Сьогодні на пр. Чорновола працює близько 200 людей та залучено 40 одиниць техніки. «Ми ще сюди додатково залучили шляхово-ремонтні підприємства чотирьох районів, працівники яких допомагають викладати бордюри», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні. З’являться на проспекті і два «острівці» безпеки, які розділятимуть транспортні потоки. «Також перед розв’язкою влаштовуємо кишеню для зупинки громадського транспорту. Таким чином міські автобуси уже не зупинятимуться на проїзній частині та не створюватимуть тут корків», – розповів Олександр Добоні.За словами в.о.начальника управління капітального будівництва Ігоря Фалюти, нова транспортна розв’язка призведе до зміни схеми руху на частині пр. Чорновола. Зокрема, по вул. Куліша буде організовано односторонній рух.Нагадаємо, пр. Чорновола ремонтують на ділянці від вул. Городоцької до кільця з вул. Липинського. Розпочались роботи 6 вересня цього року. Вартість об’єкту – 13,5 млн грн. 

По материалам Газета по-львовски    Администрация сайта никоим образом не связана с содержимым данной страницы. Все данные опубликованы для ознакомительных целей! В случае, если указанная на сайте информация нарушает Ваши авторские права, просим связаться с администрацией сайта.Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
вул. Вірменська , посуточноул. Пекарская, посуточновул. Наливайка. 4 , посуточно
наиболее просматриваемые новости

Tue, 09 Nov 2010 21:10:44 +0200 - У Львівській обл. виділено 1,432 млн грн на розвиток регіонального телебачення: подробнее...
У Львівській обл. виділено 1,432 млн грн на розвиток регіонального телебачення. Рішення про це на сесії 9 листопада прийняв Львівська обласна рада, передає РБК-Україна. Кошти будуть направлені для комунального підприємства Львівської обласної ради "Телекомпанія "Львів-ТБ".Телекомпанія веде мовлення на всю територію області.

Fri, 17 Dec 2010 15:05:55 +0200 - У Львові відкриють офіс Святого Миколая: подробнее...
У суботу, 18 грудня, у Львів приїде Святий Миколай. Сани із Святим Миколаєм проїдуть центральною частиною Львова до Львівського Офісу Святого Миколая, який відкриється на Сербській, 3. Про це повідомили організатори акції.Мета даної акції, як кажуть організатори, «показати цілій Україні, що після того як нас в 1991 році трагічно покинув Дєдушка Мороз, власне Святий Миколай творить чуда та дарує подарунки дітям впродовж зимових свят».Після акції у Львові Святий Миколай разом з помічниками вирушить на санях і автомобілях обдаровувати потребуючих діток всієї України. Львівський Офіс Святого Миколая відкриється об 11 годині 18 грудня та працюватиме впродовж усіх зимових свят. 

Thu, 16 Sep 2010 14:15:23 +0300 - У центрі Львова ще дві вулиці викладуть бруківкою: подробнее...
У Львові в центральній частині міста бруківкою замостять ще дві вулиці – Театральну та Рилєєва. Як інформує прес-служба ЛМР, зараз ремонтні бригади ведуть підготовчі роботи і вже з наступного тижня розпочнуть мостити бруківку.Так, на вул. Театральній бруківкою замостять ділянку від готелю «Леополіс» до вул. Вірменської, а вул. Рилєєва відремонтують усю. На цих дорогах замостять бруківку, знайдену під час реконструкції на вул. Стрийській. За словами начальника відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Романа Беленя, на вул. Рилєєва, площею 720 м кв, замостять проїзну частину та відремонтують технічний тротуар.Як розповів керівник ЛКП «ШРП Галицького району» Любомир Міліневич, роботи на вул. Театральній триватимуть до кінця наступного тижня. Тут перемостять 550 м кв дорожнього покриття та вирівняють бордюри. Нагадаємо, цього року у центральній частині міста бруківку відновили на вул. Кирила і Мефодія, Коцюбинського, Балабана, Стрийській (підйом до Монументу Слави), закінчують роботи на вул. Зеленій та пл. Галицькій – пл. Міцкевича. 

Tue, 14 Sep 2010 10:24:20 +0300 - На Львівщині порушено кримінальну справу проти депутата: подробнее...
Прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість) стосовно депутата однієї з міських рад. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.Депутат, працюючи інженером по нагляду за будівництвом одного з приватних підприємств, через неналежне виконання покладених на нього обов’язків, не здійснював технічний нагляд за проведенням будівельних та ремонтних робіт, що проводилися за бюджетні кошти, в результаті чого в період 2008-2009 років підрядникам зайво перераховано бюджетні кошти за невиконані роботи на загальну суму 137,79 тис грн.Досудове слідство триває. За матеріалами ЗІКу

Mon, 13 Sep 2010 17:18:47 +0300 - На Львівщині посадовці привласнили гроші від продажу 500 тон пшениці: подробнее...
На Львівщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили службових осіб державної акціонерної компанії, які незаконно реалізували понад 500 тонн зерна пшениці. Про це сьогодні, 13 вересня, повідомляє ЗІК, посилаючись на прес-службу МВС України.Це зерно вони отримали від Аграрного фонду України на відповідальне зберігання, а виручені гроші привласнили. Таким чином, державі завдано збитки на суму 468,7 тисячі гривень. Органи прокуратури порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. 

Tue, 07 Sep 2010 13:47:43 +0300 - До 15 жовтня від в’їзду у Львів до Мотозаводу переривають Городоцьку: подробнее...
7 або 8 вересня на ремонт буде закрита частина вулиці Городоцької у Львові: від в’їзду у місто до Мотозаводу. Про це 6 вересня на виїзному брифінгу журналістам повідомив виконувач обов’язки начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради Ігор Фалюта. За його словами, ремонт Городоцької робитимуть без перекриття дороги, а відповідно, не потрібно й додаткової схеми об’їзду для водіїв. Оскільки на цій ділянці Городоцька має шість смуг, то спочатку робитимуть один бік дороги (три смуги), а водії їздитимуть в обидві сторони по іншій смузі, а потім навпаки. «Згідно із прогнозами синоптиків, з 15 жовтня погода нас не буде балувати, уже, можливо, буде падати сніг, тому розраховуємо закінчити роботи до кінця вересня – початку жовтня», – сказав мер Львова Андрій Садовий. Зазначимо, що сьогодні зранку прес-служба ЛМР розіслала повідомлення про те, що ремонт Городоцької розпочався від сьогодні, проте Ігор Фалюта уточнив журналістам, що наразі йде процес погодження та затвердження усієї документації, тому початок ремонту перенесено на день-два. Андрій Садовий додав, що магістральна Городоцька стане останньою цього року дорогою, яку ремонтуватимуть у Львові. «Бажання у мене є ще на багато вулиць, але час не дозволить. Тому справді Городоцька – це остання велика магістраль. Її ремонтуватимуть від початку міста до Мотозаводу. Рух перекривати не будемо, а у мешканців я прошу вибачення за корки. Людство ще не придумало іншої технології ремонту доріг, аніж перекриття проїзду», – сказав Садовий, і додав: «Після закінчення цього ремонту водії справді відчують обіцяний комфорт для проїзду. Також сьогодні ми відкрили для проїзду площу Осмомисла. До ремонту, якщо їхати цієї площею із нормальною швидкістю, то машину можна там було і залишити, а сьогодні – це комфорт. Така буде і Городоцька», – сказав мер Львова. В. о. начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта додав, що ремонт Городоцької здійснюватиме «Балтом-Україна», а вартість реконструкції цієї ділянки становитиме 60 мільйонів гривень. Зі слів Фалюти, з обох сторін дороги будуватимуть дощові колектори для організованого водовідводу. «Система водовідводу на цій ділянці Городоцької взагалі була відсутня. Городоцька буде зроблена до 15 жовтня. Це дуже великий обсяг роботи: підрядник повинен замінити 100 тисяч метрів квадратних асфальту», – сказав Фалюта. За матеріалами ЗІКу

реклама на сайте  | гостиницы львова
Copyright © 2010