главная   однокомнатные   двухкомнатные   трехкомнатные 
Рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном квартирам посуточно во Львове!
  квартиры посуточно
  однокомнатные
  двухкомнатные
  трехкомнатные

новости львова:
пн 1 8 15 22 29
вт 2 9 16 23 30
ср 3 10 17 24 31
чт 4 11 18 25  
пт 5 12 19 26  
сб 6 13 20 27  
вс 7 14 21 28  
Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
вул. Наливайка. 4 , посуточно вул. Менделєєва, посуточно

новости львова за 2010-09-17

Fri, 17 Sep 2010 19:12:04 +0300 - У Львові відбудеться "свято кави": ...
Уже вчетверте "На каву до Львова" місто запрошує гостей і львів’ян. Цьогоріч "кавове свято" відбуватиметься з 24 до 26 вересня у внутрішньому подвір’ї Ратуші та у північній частині площі Ринок, де влаштують ярмарок і встановлять урочисті кавові арки з екранами. Про це повідомили у прес-службі міськради.Для міста дійство вже стало традицією та візитною карткою. Тому цього разу планують збільшити не лише масштаби свята, а й програму святкування. До звичної номінації "Найкраща кав’ярня" додалось ще три: "Кавова легенда Львова", де переможе найлегендарніша львівська кав’ярня, "Кава і до кави" - приз отримає краща кав’ярня, що пропонує вишукані ласощі, та номінація "Відкриття року": найцікавіша кав’ярня, що відкрилась після останнього свята "На каву до Львова".Переможців обиратиме журі. А головну номінацію визначать за допомогою трьох форм: голосування на сайті фестивалю, що триватиме з 20 по 26 вересня, голосування у кав’ярнях за допомогою бюлетенів і вибір "кавових" Короля та Королеви. З 25 по 26 вересня "кавові" Король та Королева вирушать у "кавовий" Тур, тоді й оберуть "найкавовіший" заклад Львова. По материалам ІМК.

Fri, 17 Sep 2010 16:39:59 +0300 - Спортивні секції у школах звільнили від сплати комунальних послуг: ...
Львівська міська рада звільнила представництва ДЮСШ і спортивних секцій у школах від сплати за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги.Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет ЛМР на засіданні сьогодні.Як розповів секретар Львівської міськради Володимир Квурт, таке звільнення дозволить школам розширити мережу представництв спортивних секцій, що дозволить залучати більше дітей до занять спортом. Вголос.

Fri, 17 Sep 2010 15:00:05 +0300 - Львівські чиновники перестали красти з бюджету: ...
У 2008-2010 роках крадіжок при виконанні міського бюджету Львова не виявлено. Такі результати ревізії виконання міського бюджету Львова за 2008-2009 та 5 місяців 2010 року, проведеної комісією Міністерства фінансів.Про це 17 вересня повідомив директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук.Водночас, доповідаючи під час зсідання виконавчого комітету Львівської міської ради про результати ревізії, Олег Іщук зазначив, що упродовж двох місяців її проводило 30 фахівців з Мінфіну.«Передивилися все», – сказав Іщук.Він також повідомив, що під час перевірки виявлено порушень управлінням капітального будівництва міськради на 500 тис. грн, та інших порушень – на 250 тис. грн.«Це технічні помилки. Загалом крадіжок та зловживань не виявлено. Це чи не найкращі результати за останні 15-20 років», –сказав Олег Іщук.ZAXID.NET.

Fri, 17 Sep 2010 12:34:26 +0300 - Прокуратура опротестувала рішення облради про недовіру Горбалю: ...
Прокурором області опротестовано рішення Львівської обласної ради про висловлення недовіри Голові Львівської обласної державної адміністрації Василеві Горбалю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.Як зазначено у повідомленні прес-служби, перевірка прокуратури встановила, що при прийнятті даного рішення Львівська обласна рада вийшла за межі своїх повноважень, визначених ст. ст.43, 59 Закону України ``Про місцеве самоврядування в Україні``. Також порушено вимоги ст.19 Конституції України, яка зобов`язує органи місцевої влади та їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.Виходячи із норм вищевказаних законів, місцеві державні адміністрації підзвітні та підконтрольні відповідним радам у частині делегованих повноважень. Голови місцевих державних адміністрацій щорічно звітують перед відповідними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.За наслідками заслуховування звіту голови обласної державної адміністрації, обласна рада може висловити недовіру голові ОДА, на підставі чого, з урахуванням пропозицій органу виконавчої влади вищого рівня, Президент України приймає рішення і дає раді обґрунтовану відповідь. Таким чином, питання висловлення недовіри голові обласної державної адміністрації пов`язане з припиненням його публічної служби на цій посаді.Однак, 08.09.2010 року в порядок денний сесії ради не було включено та не розглядалось питання про звіт голови облдержадміністрації із окреслених вище питань. Крім цього, в порушення вимог ст.47 Закону України ``Про місцеве самоврядування в Україні`` та ст.25 Регламенту Львівської обласної ради, при підготовці питання про висловлення недовіри голові облдержадміністрації, таке не було предметом розгляду постійних комісій ради. Зважаючи на те, що наслідком висловлення недовіри голові обласної державної адміністрації є припинення його публічної служби на цій посаді рішення ради з цього питання повинно бути ухвалено на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України. З огляду на викладене, 16.09.2010 року прокурором області, в порядку ст.21 Закону України "Про прокуратуру", вказане рішення опротестовано. За матеріалами Львівського порталу

Fri, 17 Sep 2010 11:47:14 +0300 - Басейн СКА у Львові можуть віддати у приватні руки: ...
Уже восьмий рік поспіль триває епопея навколо відомого басейну СКА: його доля передачі з рук в руки, на баланс Міністерства оборони призвела об’єкт до повного занепаду.Про це повідомив Голова комітету по спасінню та відновленню роботи спорткомплексів Львова Ростислав Василько, передає ЗІК. З його слів, містом час від часу ширяться чутки про те, що об’єкт повністю зруйнований і відновленню не підлягає. «На нього поки що і марно зазіхати, але все ж таки ще покладають надії як спортсмени-ватерполісти, так пересічні Львів’яни, котрі мріють і самі поплавати, особливо влітку, і дітей повчити, і від низки недуг вилікуватися. Проте такі надії, на думку низки підприємців та депутатів обласного центру, можуть бути остаточно поховані новими спробами продати чашу басейну і, не виключено, «побудувати на цьому місці щось інше», – каже Василько.Він розповідає про загрозу, яка нависла над басейном СКА: статистика трагедій на воді у Львові з кожним роком стає гіршою. Спеціалісти підрахували, що 70 % львівських учнів не здатні триматися на воді, а у 80-х роках 93 % студентів ЛУФК вміли плавати, зараз таких заледве половина. «Причина такої складної ситуації в тім, що дітям просто немає де вчитися плавати. А ще басейни потрібні хворим, бо плавання лікує багаго патологій. Проте чомусь на цю проблему міська влада не тільки не звертає увагу, а ще й вирішила розпродати по шматках давній міський басейн СКА, – каже експерт і зазначає, що підприємці та громадськість обласного центру наголошують: якщо об’єкт потрапить у приватні руки, громада може його втратити назавжди. На його переконання, якщо басейн продадуть у приватні руки, не факт, що збережеться його цільове призначення, бо поки що умов проведення аукціону все ще немає, а отже, не факт, що не відбудеться торг, про що сказано вище – це повного знищення басейну. «Міська влада не робить жодного кроку, щоб басейн міг функціонувати як заклад соціальної інфраструктури, не було спрямовано жодного звернення до області чи до Кабміну з проханням виділити необхідні для відновлення басейну кошти. Продати його у приватні руки – це не вихід, це шлях до втрати басейну», – каже Василько.Майстер спорту міжнародного класу по водному поло Вадим Скуратов розповідає, що якщо грамотно підійти до організації роботи басейну, то він сам на себе може заробляти. Завдяки функціонуванню такого об’єкту можна проводити матчі чемпіонату України й міжнародні чемпіонати. 

Fri, 17 Sep 2010 10:36:32 +0300 - На проспекті Чорновола будують нову транспортну розв’язку: ...
У процесі реконструкції пр. Чорновола на перетині з вул. Під Дубом та вул. Куліша будують нову транспортну розв’язку.Ще одне об’їзне кільце з’явиться і на перехресті вул. Горбачевського – Сахарова – Кн.Ольги. Транспортні розв’язки дадуть можливість розвантажити перехрестя, уникати корків.Це перші транспортні розв’язки, які будують у Львові за останні роки, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.Усі роботи на пр. Чорновола планують закінчити навіть раніше від зазначеного терміну: не 4 жовтня, а вже наприкінці вересня. Сьогодні на пр. Чорновола працює близько 200 людей та залучено 40 одиниць техніки. «Ми ще сюди додатково залучили шляхово-ремонтні підприємства чотирьох районів, працівники яких допомагають викладати бордюри», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні. З’являться на проспекті і два «острівці» безпеки, які розділятимуть транспортні потоки. «Також перед розв’язкою влаштовуємо кишеню для зупинки громадського транспорту. Таким чином міські автобуси уже не зупинятимуться на проїзній частині та не створюватимуть тут корків», – розповів Олександр Добоні.За словами в.о.начальника управління капітального будівництва Ігоря Фалюти, нова транспортна розв’язка призведе до зміни схеми руху на частині пр. Чорновола. Зокрема, по вул. Куліша буде організовано односторонній рух.Нагадаємо, пр. Чорновола ремонтують на ділянці від вул. Городоцької до кільця з вул. Липинського. Розпочались роботи 6 вересня цього року. Вартість об’єкту – 13,5 млн грн. 

По материалам Газета по-львовски    Администрация сайта никоим образом не связана с содержимым данной страницы. Все данные опубликованы для ознакомительных целей! В случае, если указанная на сайте информация нарушает Ваши авторские права, просим связаться с администрацией сайта.Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
вул. Наливайка. 4 , посуточно вул. Менделєєва, посуточно
наиболее просматриваемые новости

Tue, 21 Sep 2010 19:05:29 +0300 - У Львові відновлено рух тролейбусів по Любінській: подробнее...
Сьогодні в місті відновили рух тролейбуса №9. Також за своїм звичним маршрутом курсує тролейбус №10. Про це повідомили у прес-службі ЛМР із посиланням на ЛКП «Львівелектротранс». Нагадаємо, у зв’язку з реконструкцією вул. Любінської тролейбус №9 тимчасово не курсував, а тролейбус №10 їздив за зміненим маршрутом. 

Wed, 15 Sep 2010 18:06:01 +0300 - У Львівській області затримано підприємця-контрабандиста: подробнее...
Слідчим відділом податкової міліції Державної податкової адміністрації у Львівській області завершено досудове слідство у кримінальній справі з обвинувачення громадянина "К" у вчиненні низки злочинів, в тому числі тяжких: контрабанди у великому розмірі, незаконного відкриття та використання за межами України валютних рахунків, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом та умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області.За словами начальника слідчого відділу податкової міліції Михайла Шукоста, слідством встановлено, що громадянин "К" протягом 2005-2007 рр., прямуючи на власних автомобілях в Республіку Польща, здійснив переміщення через митний кордон України поза митним контролем валютних цінностей, на загальну суму 40 млн грн.Всього громадянин "К" ввіз товарів на територію України поза митним контролем на загальну суму понад 4,8 млн грн. та легалізував доходи, одержані злочинним шляхом на суму понад 16 млн грн.Прокурором затверджено обвинувальний висновок, кримінальна справа скерована до суду, де знаходиться на розгляді.За вчинення вищевказаних злочинів закон передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.РБК-Україна.

Wed, 29 Sep 2010 18:18:48 +0300 - Заступники Пекарчука не писали заяви на звільнення: подробнее...
Заступники голови ДПА у Львівській області не писали заяви на звільнення за власним бажанням, повідомило “Львівському порталу” поінформоване джерело, близьке до ДПА у Львівській області. “Це не відповідає дійсності” - зазначило джерело.Нагадаємо, що низка київських ЗМІ розповсюдила сьогодні повідомлення про те, що всі заступники голови ДПА у Львівській області Віталія Пекарчука написали заяви на звільнення після засідання колегії обласної податкової. 

Sun, 07 Nov 2010 09:03:20 +0200 - Склад Львівської міської ради після виборів: подробнее...
Гал-інфо підрахувало склад нової Львівської міської ради: "Свобода" - 55 депутатів, "Фронт змін" - 7, ПР - 6, "Україна Соборна" - 4, НУ - 3, РХП - 3, УДАР-3, Пора - 3, НРУ - 3, За Україну - 1, АПУ - 1, ПРП - 1. Усього в раді - 90 депутатів. Зокрема, за партійними списками партії здобули: "Свобода" - 18 депутатів, "Фронт змін" - 6, ПР - 5, НУ - 3, РХП - 3, УДАР-3, Пора - 3, "Україна Соборна" - 2, НРУ - 2. У мажоритарних округах кількість депутатських мандатів партії поділили так: "Свобода" - 37, "Україна соборна" - 2, Партія регіонів - 1, НРУ - 1, "За Україну" - 1, Аграрна партія України - 1, "Фронт змін" - 1, Партія реформи і порядок -1. Також додамо, що відповідно до чинного законодавства мінімальний склад фракції має становити 5 осіб. Гал-інфо.

Tue, 16 Nov 2010 19:21:07 +0200 - На Львівщині виявили 914 технічно несправних автобусів: подробнее...
На Львівщині співробітники Державтоінспекції провели спеціальну операцію «Перевізник», спрямовану на виявлення технічного стану транспортних засобів, які займаються перевезенням пасажирів. Як інформує прес-служба Управління ДАІ у Львівській області, ці профілактичні заходи проходили на території Львівської області у період з 14 жовтня до 10 листопада. За цей період було перевірено 4 618 автобусів, з яких 914 – технічно несправних. За час операції «Перевізник» було перевірено 47 базових підприємств щодо виконання договірних умов, а також виявлено: у 7 випадках – відсутня необхідна матеріально-технічна база для контролю технічного стану; у 4 – відсутнє відповідне обладнання у кабінетах медичних працівників. В області проведено 182 позапланові перевірки пасажироперевізників, у 197 випадках виявлені порушення вимог транспортного законодавства. У 129 випадках (!) випускали на лінію технічно несправні транспортні засоби.За виявленими фактами складено 137 адміністративних протоколів щодо посадових осіб підприємств. Видано 164 приписів Державтоінспекції. З перевірених 4 618 автобусів, 914 – технічно несправні. Зокрема були виявлені такі недоліки: 127 – гальмової системи; 63 – рульового управління; 158 – коліс, шин; 97 – зовнішніх світлових приладів; 59 – несправним аварійним виходом; 57 – переобладнаних з порушенням правил, норм і стандартів. У результаті виявлених порушень, було заборонено експлуатацію 769 автобусів з вилученням талону про проходження державного технічного огляду, а ще 56 автобусів – поміщено на арештмайданчик транспортних засобів за експлуатацію з технічними несправностями.Під час операції «Перевізник» виявлено 1 429 порушень Правил дорожнього руху під час перевезення пасажирів, у тому числі: 5 – керування у нетверезому стані; 140 – перевищення встановленої швидкості руху; 60 – порушення правил переїзду залізничних переїздів; 487 – порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів; 336 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість.ЗІК.

Fri, 03 Dec 2010 11:58:48 +0200 - У Львові судитимуть екс-голову ТВК: подробнее...
6 грудня у Львові відбудеться перше судове засідання за звинуваченням у хабарництві екс-голови Львівського обласного ТВК Ігоря Кравчука.Судове засідання має розпочатися о 15.00. Справу розглядатиме Галицький районний суд Львова, вул. Чоловського, 2 Нагадаємо, Ігор Кравчук був призначений головою Львівської обласної ТВК 15 вересня 2010 року, а вже 29 вересня увечері його було заарештовано у зв’язку з підозрою в перешкоджанні здійсненню виборчого права підкупом.Місцеві вибори відбулися 31 жовтня 2010 року. За матеріалами ZAXID.net

реклама на сайте  | гостиницы львова
Copyright © 2010