главная   однокомнатные   двухкомнатные   трехкомнатные 
Рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном квартирам посуточно во Львове!
  квартиры посуточно
  однокомнатные
  двухкомнатные
  трехкомнатные

новости львова:
пн 1 8 15 22 29
вт 2 9 16 23 30
ср 3 10 17 24 31
чт 4 11 18 25  
пт 5 12 19 26  
сб 6 13 20 27  
вс 7 14 21 28  
Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
5 км до центра, посуточноВул.Леси Украинки., посуточноВулиця Коновальця, 99, посуточно

новости львова - Завдяки зведенню Логістичного комплексу Городок отримає понад 10 тис. робочих місць

Другие новости львова за 2010-12-03

Fri, 03 Dec 2010 10:55:47 +0200 - Завдяки зведенню Логістичного комплексу Городок отримає понад 10 тис. робочих місць: ...
Голова Львівської ОДА В.Горбаль, голова Городоцької РДА Ю.Візняк його перший заступник В. Петров, заступник С. Книшик взяли участь в урочистому відкритті першої черги Логістичного комплексу «Західресурс». У ході візиту губернатор наголосив, що розвиток регіону неможливий без ефективної співпраці підприємців і влади. Про це повідомив сьогодні, 3 грудня, ЗІК з посиланням на дані Городоцької РДА.За словами В.Горбаля, Львівська область повинна максимально використовувати свої транскордонні можливості. Реалізація подібних потужних проектів не лише сприятиме економічному зростанню Львівщини, а й виводитиме бізнес на новий якісний рівень. Керівник області відзначив, що коли інвестор повністю реалізує цей проект, Городок одержить 10 тис. нових робочих місць та додаткові надходження до місцевого бюджету. «Середня заробітна плата працівників Логістичного комплексу перевищуватиме середньомісячну платню по Львівській області та становитиме 3500 грн», – додав Василь Горбаль. Як розповів інвестор «Західресурс» Сергій Бадяк, логістичний комплекс одночасно є пунктом функціонування підрозділу митного контролю та оформлення для суб’єктів, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Комплекс збудовано виключно за кошти місцевого бізнесу. Вартість першої черги будівництва становила понад 10 млн грн. «Унікальність Логістичного центру «Західресурс» полягає насамперед у його відповідності всім сучасним світовим стандартам щодо розташування та забезпечення ефективного функціонування підрозділів митного органу, які здійснюють митний контроль», – зауважив Сергій Бадяк. У перспективі «Західресурс» планує розбудувати логістичний комплекс на 220 га прилеглої території, завдяки чому буде створено понад 10 тисяч нових робочих місць. Загалом увесь кошторис проекту становить 2 мільярди 640 мільйонів гривень. У своєму виступі голова районної державної адміністрації Ю.Візняк зазначив, що створення такого комплексу додасть привабливості не тільки Городоччині, але і регіону в цілому, підвищить його імідж на міжнародній арені. За високий рівень податкової культури, вагомий внесок у розвиток підприємництва, ринкової інфраструктури, створення нових робочих місць та наповнення районного бюджету очільник Городоцького району Ю. Візняк вручив Почесну грамоту райдержадміністрації С. Бадяку. 

По материалам Газета по-львовски    Администрация сайта никоим образом не связана с содержимым данной страницы. Все данные опубликованы для ознакомительных целей! В случае, если указанная на сайте информация нарушает Ваши авторские права, просим связаться с администрацией сайта.

Последняя добавленная квартира:
квартира посуточно во львове
Наиболее просматриваемые квартиры!
5 км до центра, посуточноВул.Леси Украинки., посуточноВулиця Коновальця, 99, посуточно
реклама на сайте  | гостиницы львова
Copyright © 2010